Pielgrzymka do Wąwolnicy
dn 13 06 . klasy trzecie ze Stróży i Słodkowa były na pielgrzymce w Wąwolnicy, by podziękować za dar I Komunii Św. Dzieciom towarzyszyli wychowawcy i katecheci. Po całorocznej ciężkiej pracy , odpoczywali w Kazimierzu, zwiedzając zabytki. Powrócili bogatsi w wiedzę i pamiątki.
E. Partyka




Najnowsze komentarze