XV edycja Alertu Ekologiczno-Zdrowotnego za nami!
To był czas pełen wyzwań, w które z wielkim sercem zaangażowała się cała nasza szkoła.
Dziękujemy, że razem tworzymy lepsze, zdrowsze i bardziej zielone jutro!
To był czas pełen wyzwań, w które z wielkim sercem zaangażowała się cała nasza szkoła.
Dziękujemy, że razem tworzymy lepsze, zdrowsze i bardziej zielone jutro!
Najnowsze komentarze