XV edycja Alertu Ekologiczno-Zdrowotnego za nami!

To był czas pełen wyzwań, w które z wielkim sercem zaangażowała się cała nasza szkoła.

Dziękujemy, że razem tworzymy lepsze, zdrowsze i bardziej zielone jutro!

Możesz również polubić…

Przejdź do treści